Hrvatski i kineski blagdani

 

HRVATSKI BLAGADNI 2017.

1. Nova godina 01.01.2017.
2. Sveta tri kralja 06.01.2017.
3. Uskrs i Uskrsni ponedjeljak 16. – 17.04.2017.
4. Praznik rada 01.05.2017.
5. Tijelovo 15.06.2017.
6. Dan antifašističke borbe 22.06.2017.
7. Dan državnosti 25.06.2017.
8. Dan domovinske zahvalnosti 08.05.2017.
9. Vela Gospa 15.08.2017.
10. Dan neovisnosti 08.10.2017.
11. Svi sveti 01.11.2017.
12. Božić 25-26.12.2017.

 

KINESKI BLAGDANI 2017.

1. Nova godina 31.12.2016- 02.01.2017.
2. Kineski proljetni festival 27.01-02.02.2017.
3. Čišćenje grobnica 02-04.04.2016.
4. Praznik rada 01.05.2017.
5. Festival dragon čamaca 28-30.05.2017
6. Festival sredine jeseni i Kineski nacionalni dan 01-08.10.2017.